Sjors van der Panne komt na vier jaar met nieuw album
Zanger Sjors van der Panne komt na vier jaar met een nieuw album. Dat heeft zijn management vrijdag bekendgemaakt. De nieuwe plaat, Er Is Nog Zoveel, komt uit op 27 oktober. Het is zijn vierde studioalbum.
Van der Panne trok zich het afgelopen jaar terug op het Franse platteland. Hier raakte hij geïnspireerd door Franse chansons. Zijn tien favorieten vertaalde hij naar het Nederlands. Ter gelegenheid van het nieuwe album gaat Van der Panne ook op tournee.
Van der Panne werd bij het grote publiek bekend van zijn deelname aan The Voice of Holland. Acht jaar geleden vestigde hij een record door tien uitverkochte optredens te geven in het Concertgebouw in Amsterdam. In 2008 won de zanger de publieksprijs van het Concours de la Chanson van de Alliance Française.
BuzzE




