Slee Privé: Waarom Antoon zwijgt over Alexia…

Antoon mag niets vertellen over relatie met Alexia
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Heeft prinses Alexia haar Valentijn gevonden in zanger Antoon? Wat begon als een gerucht is uitgegroeid tot een onderwerp waar heel Nederland én ook Eva Jinek van smult.

Is het een heuse romance, een onschuldige flirt, of zelfs dat niet? De geruchten die al langer de ronde deden, leken te worden bevestigd toen Privé met ‘fotobewijs’ kwam van een afspraakje tussen beiden. Een halfuur na de balkonscène op Prinsjesdag pakte Alexia een terrasje, waar ze door Antoon in zijn auto werd opgehaald. Opwinding alom. Was het echt waar? Hadden Antoon (zijn echte naam is Valentijn Verkerk) en Alexia het samen leuk? Was hier sprake van een prille romance?

Tandartsdochter

Het bleef daarna gissen. Antoon zweeg en het Paleis reageert nooit op dergelijke speculaties. Koninklijke vriendjes en vriendinnetjes worden niet genoemd. Zo was ook de lijst van jonge vrouwen met wie Willem-Alexander destijds zou hebben gedatet lang, maar is deze nooit bevestigd. Denk onder anderen aan Paulette Schröder, Yolande Adriaansens en natuurlijk Emily Bremers. Maar het hof bleef zelfs zwijgen toen Nederland allang wist dat Willem-Alexanders relatie met Emily heel serieuze vormen had aangenomen (uiteindelijk stuitte de romance op een veto van Beatrix).

Ware meesters

Zolang er niets officieel is, wordt er niets bevestigd. En als een relatie daarna alsnog op de klippen loopt, volgt er ook geen verklaring. In het creëren van die ‘liefdesdoofpot’ zijn de Oranjes ware meesters. Nooit klapt een ex-vriend of -vriendin uit de school. Hoe ze loslippigheid voorkomen? Je kunt er slechts naar raden. Zelfs vanuit het verre Argentinië zijn nooit verhalen opgedoken van exen van Máxima, en die zijn er heus geweest. Wat een verschil met een land als Engeland, waar de smeuïgste relatiegeheimen van royals in vette chocoladeletters de voorpagina’s halen.

‘Verwaand kwastje’

Afgelopen week was Antoon te gast in talkshow Jinek. Eva probeerde hem informatie te ontfutselen over zijn vermeende romance met de prinses, maar dat leverde niets op. Antoons zwijgen leidde tot stevige kritiek van Johan Derksen, die hem een ‘verwaand kwastje’ noemde: ,,Antoon moet gewoon antwoord geven en zich niets aantrekken van die kinderachtige etiquette.”

Wat Johan zegt is natuurlijk onzin. Antoon hóeft helemaal niets te zeggen over prinses Alexia, en hoe nieuwsgierig Nederland misschien ook is: zijn zwijgen is juist wel zo chic.

Tags

ALEXIAANTOONEVA JINEKMATTHIEU SLEEPRINSES ALEXIA

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.