Snelle wil festival organiseren in geboortestreek

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Zanger Snelle is een tijdje geleden terugverhuisd naar zijn geboorteplaats Gorssel en hoopt in die regio in Gelderland in de toekomst een eigen festival te organiseren. Dat vertelt de 26-jarige maandag in het AD.

Zijn nieuwe huis op het platteland van Gelderland bevalt Snelle goed, laat hij weten in het interview. “Ben ik een dagje vrij, dan ben ik de hele dag fikkie aan het stoken. Dat doet me denken aan vroeger, toen ik met mijn vader vaak aan het kampvuur zat.”

De zanger brengt deze week om de dag nieuwe muziek uit, tot aan de release van zijn nieuwe EP 1/3 op vrijdag. Daarnaast is de muzikant, die eigenlijk Lars Bos heet, vanaf woensdag te zien in een videoserie die voetbalclub Go Ahead Eagles gaat uitzenden op het eigen YouTubekanaal. Snelle en Go Ahead Eagles-aanvoerder Bas Kuipers zullen elkaar in de vier afleveringen uitdagen in verschillende ‘challenges’.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.