Son Mieux mikt op buitenlandse doorbraak

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Son Mieux gaat een poging doen om ook buiten de landsgrenzen door te breken. Na een aantal buitenlandse optredens heeft de Haagse band de smaak te pakken en gaat de groep in februari op tournee in Europa.

Een Europese doorbraak is volgens violiste Maud Akkermans wel iets waar Son Mieux mee bezig is. “We willen het in ieder geval proberen, anders plannen we ook niet zo’n tour in”, zegt ze tegen het ANP. Dat is volgens de muzikante wel spannend. “Je moet weer een beetje downscalen naar kleinere zalen. Dat is eigenlijk ook wel weer heel leuk. Het voelt alsof we weer opnieuw beginnen.”

Son Mieux geeft optredens in Duitsland, Tsjechië, Hongarije, Oostenrijk, Zwitserland en België. “De verkoop gaat heel goed, dus we spelen voor volle zalen. Maar het is natuurlijk niet te vergelijken met wat we hier doen”, stelt Akkermans. De groep speelde eind november nog tweemaal in een uitverkochte AFAS Live voor in totaal 12.000 mensen.

Sziget

Naast die Amsterdamse shows waren onder meer de grote festivaloptredens een hoogtepunt dit jaar. “Lowlands en Sziget waren wel echt bijzonder”, kijkt Akkermans terug. “Sowieso Sziget, met zo’n reis helemaal naar Boedapest. We werden er heel goed ontvangen. En ja, Lowlands was ook onvergetelijk.”

Al die hoogtepunten zullen in 2024 moeilijk te overtreffen zijn, realiseert Akkermans zich. “Maar dat hebben we de afgelopen jaren vaker gedacht. En het gaat nog steeds goed”, lacht ze.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.