Sony voegt interviews toe aan aangekochte Led Zeppelin-docu

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De documentaire Becoming Led Zeppelin, die in 2021 op het Filmfestival van Venetië als werk in uitvoering in première ging, is aangekocht door Sony. De filmstudio heeft de documentaire over de Britse rockband uitgebreid met onder meer nieuw beeldmateriaal en interviews met de bandleden, meldt entertainmentwebsite Deadline.

In de nieuwe versie van de film is nu ook niet eerder vertoond (privé)beeldmateriaal van de vier bandleden te zien. Verder bevat de film exclusieve interviews met gitarist Jimmy Page, zanger Robert Plant, basgitarist John Paul Jones en de in 1980 overleden drummer John Bonham. De documentaire over de begintijd van Led Zeppelin is gemaakt door Bernard MacMahon.

De film volgt de opkomst van de Britse band in de jaren zestig en gaat ook in op de Amerikaanse tournee van 1970 waardoor Led Zeppelin de nummer 1 band ter wereld werd. Becoming Led Zeppelin is de eerste, door de band zelf officieel geautoriseerde documentaire over de groep waarin de rockers in hun eigen woorden vertellen over hun successen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.