Sopranos-acteur Schirripa: we hadden lek op de set

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Tijdens de opnames van de misdaadserie The Sopranos was sprake van een lek op de set. Dat zegt acteur Steve Schirripa, die in de serie de rol van Bobby Baccalieri speelde, in een interview met The Independent.

“Er was een lek op de set, iemand verkocht informatie door”, aldus de acteur. “We hadden een paar verdachten”, hoewel hij zegt dat de dader nooit is geïdentificeerd.

Om de verhaallijn geheim te houden, kregen de acteurs op een gegeven moment alleen nog maar hun eigen pagina’s van het script. In 2017 liet regisseur Michael Imperioli tijdens een interview met Entertainment Weekly weten dat er drastische maatregelen werden genomen om lekken te voorkomen. Zo werd een scène uit seizoen vijf, waarin het lot van personage Adriana La Cerva wordt bepaald, in twee verschillende versies gefilmd.

The Sopranos was zes seizoenen lang, tussen 1999 en 2007, te zien en vertelt het verhaal van maffiabaas Tony Soprano (James Gandolfini) uit New Jersey.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.