Spartaan Ache droomt kort na transfer al van Bayern

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Ragnar Ache vervolgt zijn loopbaan na de komende zomer bij Eintracht Frankfurt, maar hij denkt nú al verder dan dat. Op termijn hoopt hij namelijk voor Bayern München uit te komen, zei hij zonder blikken of blozen.

“Bayern blijft mijn grote carrièredoel. Ik wil ook spelen in de Premier League of in ieder geval in de Champions League”, zei Ache (21) in gesprek met Bild.

Het liefst zou Ache al per direct naar Frankfurt verkassen, maar hij maakt het seizoen af bij Sparta. “Als ik niet op heel veel speeltijd kan rekenen, dan is het beter voor me om bij Sparta te blijven”, aldus de aanvaller.

Sparta had als eis dat Ache het seizoen zou afmaken op Het Kasteel. “Wij willen onze spelers alleen laten gaan als het niet anders kan, maar onze belangrijkste doelstelling is om ons te handhaven in de eredivisie. Daarbij zien wij een belangrijke rol weggelegd voor Ragnar”, zei technisch directeur Henk van Stee.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.