Staatsbezoek aan België bijna ten einde

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

ANTWERPEN (ANP) – Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben donderdag in Antwerpen afscheid genomen van de Belgische koning Filip en koningin Mathilde. Aan het einde van de laatste dag van het driedaagse staatsbezoek aan België vond een afscheidsceremonie plaats. Daarmee zit het staatsbezoek er bijna op.

Tijdens de ceremonie vond de inspectie van de erewacht plaats, werden de volksliederen gespeeld en namen de delegaties afscheid van elkaar.

Na de afscheidsceremonie zijn koning Willem-Alexander en koningin Máxima op weg gegaan naar de voormalige Handelsbeurs, die nu dient als locatie voor publieksevenementen. Daar spreken ze een aantal Nederlanders die in België wonen. Daarna ontmoet het koningspaar nog de medewerkers van de ambassade.

Willem-Alexander, Máxima, Filip en Mathilde bekeken eerder op de dag een Nederlands en Belgisch fregat. De koningen bezochten samen een Belgisch fregat en de koninginnen een Nederlandse. Het bezoek markeerde de nauwe samenwerking tussen de Nederlandse en Belgische marine.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.