Sterren zien Max Verstappen F1-race in Las Vegas winnen

Diverse bekendheden hebben Max Verstappen de Grand Prix van Las Vegas zien winnen. Zanger Justin Bieber zwaaide de finishvlag waarmee de drievoudig wereldkampioenschap werd afgevlagd.
In de pitbox van Ferrari zagen bijvoorbeeld zangeres Rihanna en oud-topvoetballer Zlatan Ibrahimovic hoe Charles Leclerc van de Italiaanse renstal in de laatste ronde de tweede plaats terugveroverde op Sergio Pérez van Red Bull. De Mexicaan werd vorige week bij de GP van Brazilië ook al in de laatste ronde ingehaald. Toen kostte het hem zijn podium en werd Fernando Alonso (Aston Martin) derde.
Behalve Bieber, Rihanna en Ibrahimovic waren onder anderen ook zangeres Kylie Minogue, oud-topvoetballer David Beckham en acteur Rob McElhenney van de partij. Laatstgenoemde keek mee vanuit de pitbox van Alpine, het team waar hij eerder dit jaar samen met collega-acteur Ryan Reynolds geld in stak.
BuzzE