Stones-expositie keert in juli 2023 terug in Groningen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De tentoonstelling Unzipped over The Rolling Stones is vanaf juli 2023 weer in het Groninger Museum te zien. Dat heeft het museum maandag bekendgemaakt. De ticketverkoop begint in maart.

Unzipped was in 2020 al kort in het Groninger Museum te zien. Vanwege coronamaatregelen werden de deuren toen al na vier weken gesloten en moest het museum veel fans teleurstellen. In totaal hadden slechts 20.0000 mensen de expositie bezocht. Een vergelijkbare tentoonstelling rond David Bowie trok in 2016 in vier maanden meer dan 200.000 bezoekers.

De Stones geven maandagavond een concert in de Johan Cruijff ArenA. De show maakt deel uit van het Europese SIXTY tournee, naar aanleiding van het 60-jarig bestaan van The Rolling Stones.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.