Strijd om Johan Cruijff Schaal snoept kijkers Slimste Mens weg

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De voetbalwedstrijd om de Johan Cruijff Schaal is vrijdag door iets meer dan 1 miljoen mensen bekeken. Het met 1-0 door PSV gewonnen duel tussen de bekerwinnaar uit Eindhoven en landskampioen Feyenoord was te zien op zowel FOX als ESPN. Met 590.000 kijkers volgden de meeste mensen de wedstrijd via FOX, meldt Stichting KijkOnderzoek.

De populaire NPO 1-quiz De Slimste Mens had het meeste last van de opening van het voetbalseizoen. De aflevering van vrijdag trok ruim 1,6 miljoen kijkers, wat een stuk minder is dan de eerste vier afleveringen. De eerste drie dagen scoorde het programma boven de 2 miljoen kijkers en donderdag werd die grens net niet behaald.

De Slimste Mens was vrijdag nog wel ruim het best bekeken programma op primetime. Na het voetbal pakte het RTL 4-programma B&B Vol Liefde spreekwoordelijk het brons met 950.000 kijkers.

Het tweede deel van de avond was voor RTL 4: naar Blablabla met Schaap keken 723.000 mensen. Tegelijkertijd zagen 565.000 mensen De Oranjezomer op SBS6. Muziekfeest op het Plein op NPO 1 was goed voor 477.000 kijkers.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.