Stromae kondigt opnieuw show in Ziggo Dome aan

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De kaarten voor de twee concerten van Stromae volgend jaar in de Ziggo Dome zijn niet aan te slepen, waardoor is besloten nog een derde show toe te voegen. De Belgische zanger staat nu op 13, 14 en 15 april 2023 in de Ziggo Dome in Amsterdam. De ticketverkoop voor de extra show is direct van start gegaan.

De shows in Amsterdam staan in het teken van zijn nieuwe album Multitude, dat op 4 maart uitkomt. Het is de opvolger van zijn succesvolle plaat Racine carrée uit 2013, waar zijn grote hits Formidable en Papaoutai op staan. Eerder deze maand bracht Paul van Haver, zoals Stromae eigenlijk heet, al de single L’enfer uit.

De Franstalige artiest is na een lange afwezigheid weer terug. Na het einde van zijn Racine carrée-tour in 2015 verdween Stromae uit de schijnwerpers. Hij legde zich daarna vooral toe op het modelabel dat hij oprichtte met zijn vrouw. Vorig jaar oktober maakte hij zijn muzikale comeback met het nummer Santé.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.