Sylvie draagt ketting van meer dan 100.000 euro
Sylvie Meis was het middelpunt bij de Vienna Awards 2025. Voor het 15-jarig jubileum van het modegala verscheen ze in een oogverblindende look, compleet met een Chopard-ketting met een waarde van meer dan 100.000 euro.

De Vienna Awards, die dit jaar hun 15e jubileum vierden, gelden als een van de meest glamoureuze mode-evenementen van Oostenrijk. Ontwerpers, modellen en beroemdheden uit heel Europa kwamen samen om het jubileum te vieren, maar het was Sylvie die de show stal.
Tientallen karaat
Op de rode loper trok Sylvie alle aandacht; ze droeg sieraden van het Zwitserse luxemerk Chopard, dat speciaal voor de gelegenheid een spectaculair juweel uit de Haute Joaillerie-collectie selecteerde.
De ketting, ontworpen door Caroline Scheufele, is een uniek meesterwerk dat geïnspireerd is op bloemen. Het juweel is rijk bezet met honderden zeldzame edelstenen, samen goed voor tientallen karaat. Elk detail is met de hand gezet, waardoor de ketting in elke lichtval fonkelt.