Sylvie Meis heeft nieuwe look: ‘Lijkt steeds meer op Britney Spears’
Sylvie Meis weet haar volgers altijd te verrassen met glamoureuze foto’s, maar deze week trok ze extra veel aandacht met een opvallende verandering. De presentatrice deelde op Instagram nieuwe beelden waarop ze te zien is met een andere haarstijl; en fans zien meteen een bijzondere gelijkenis.

In een babyblauw zijden jurkje met subtiel BH-detail straalt Sylvie zoals altijd. Maar dit keer zijn het niet alleen haar outfit en haar bekende glamour-make-up die de show stelen, maar vooral haar kapsel. Waar we haar normaal kennen met lange, uitgekamde blonde lokken en een klassieke middenscheiding, kiest Sylvie nu voor een schuine pony die speels over haar voorhoofd valt.
It’s Britney bitch
De reacties laten niet lang op zich wachten. “Je bent prachtig, ongeacht hoe je je haar draagt”, reageert een volger enthousiast. Een ander schrijft: “Deze coupe staat je echt fantastisch.” Toch is er één opmerking die er met kop en schouders bovenuit steekt: “Je lijkt steeds meer op Britney Spears.”
Of Sylvie daadwerkelijk een radicale knipbeurt heeft gehad of dat er een clip-in pony in het spel is, blijft nog gissen. Zelf hield ze het luchtig in de caption: “Great hair is my ultimate accessory.”