Sylvie’s RTL-drama: beste vriendin neemt plek Sylvie in
Onlangs werd Sylvie Meis gebeld door de baas van de Duitse RTL: Sylvie mag niet langer Let’s Dance presenteren. ‘Beste’ vriendin Victoria Swarovski vervangt haar.
Na zeven seizoenen het populaire programma Let’s Dance gepresenteerd te hebben komt daar nu een einde aan. Het was Sylvie’s enige klus, en ze had totaal niet zien aankomen dat afgelopen seizoen de laatste was. Volgens Sylvie is ze ontslagen doordat ze de Duitse taal niet goed genoeg sprak, maar RTL spreekt dat tegen. Zij spreken van vernieuwing van het programma.
Vernieuwing
Opvallend is dat het vertrek van Sylvie de enige ‘vernieuwing’ is. De rest blijft hetzelfde als afgelopen seizoenen. De mannelijke co-host van Sylvie blijft ook gewoon het programma presenteren.
De plek van Sylvie wordt overgenomen door haar ‘beste’ vriendin Victoria Swarovski, telg van de kristalfamilie. Sylvie wist niks van dit alles, en het moet voor haar dan ook een flinke klap zijn. Afgelopen juni was de Nederlandse presentatrice namelijk nog te gast op de bruiloft van Victoria, die maar liefst drie dagen duurde.
Het is niet de eerste keer dat een vriendin van Sylvie iets belangrijks van haar afneemt. Zo ging ‘beste’ vriendin Sabia er met Rafael van der Vaart vandoor, vlak nadat Sylvie van hem gescheiden was. En ook Touriya Haoud nam een ex van Sylvie over.




