Tamara Elbaz hangt woning vol met camera’s

Tamara Elbaz heeft haar woning flink laten beveiligen. Op Instagram deelt ze beelden van een monteur die haar hele woning vol hangt met camera's. Is Tamara na de mishandeling nog steeds bang?

Tamara is bang
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

,,Ik heb inmiddels zoveel camera’s opgehangen overal”, schrijft Tamara op Instagram bij een foto van de monteur die aan het werk is. ,,Ik kan nu een Big Brother realityserie gaan maken thuis.”

Camera’s

Tamara werd eerder mishandeld, een gebeurtenis die diepe indruk maakte. Of de extra beveiliging daarmee te maken heeft, laat ze zelf in het midden. Feit is wel dat haar huis inmiddels beter bewaakt is dan menig villa in Het Gooi.

Geen privacy

Veel privacy lijkt er voorlopig niet meer over. Bezoek zal zich waarschijnlijk goed bewust zijn van de aanwezige camera’s. Al is er één persoon die daar vermoedelijk geen moeite mee heeft. ,,Misschien wil Ruud Benard dan ook weer meedoen. Die heeft eerder met me samengewoond in combi met camera’s en dat ging goed”, grapt Tamara. Daarmee verwijst ze naar hun deelname aan House of Villains.

Tags

TAMARA ELBAZ

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.