Tatjana twijfelt over haar toekomst in Monaco met Lex
Tatjana Simić woont al jaren met haar grote liefde Lex van Hessen in Monaco, maar of haar toekomst daar definitief ligt, weet ze niet zeker. De actrice sluit een terugkeer naar Nederland namelijk niet uit, vooral vanwege haar moeder.
Tatjana was onlangs weer even in Nederland vanwege de première van de nieuwe Videoland-serie Flodder. Hoewel ze het leven in Monaco nog altijd fijn vindt, blijft Nederland aan haar trekken. Dat heeft alles te maken met haar moeder, met wie ze een hechte band heeft.
Terug naar Nederland?
,,Het leven in Monaco bevalt goed, maar ik sluit een terugkeer naar Nederland niet uit”, vertelt Tatjana aan weekblad Story. ,,Onze band is heel hecht. Ze is alles voor mij.”
Bij de première werd Tatjana vergezeld door haar moeder én door haar partner Lex. Die laatste is nog altijd zichtbaar trots op haar. ,,Ik ben apetrots op Tatjana”, zegt hij. ,,Ik heb de meest geweldige vrouw die er is.”
LEES OOK:
Tatjana deelt schokkende jeugdfoto




