Taylor Swift spoort 35.000 mensen aan om te stemmen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Taylor Swift heeft flink wat Amerikanen aangespoord om te gaan stemmen. Meer dan 35.000 mensen hebben zich door een post van de zangeres op sociale media aangemeld om naar de stembus te kunnen. Amerikaanse staatsburgers moeten zich voor verkiezingen registreren om te kunnen stemmen.

Swift riep mensen dinsdag op National Voter Registration Day op zich via een speciale link te registeren als stemmer. Volgens de baas van stemwebsite vote.org hebben inmiddels meer dan 35.000 mensen op die link geklikt.

De zangeres spoort haar fans op sociale media en tijdens concerten vaker aan om naar de stembus te gaan. Swift sprak in 2018 voor het eerst haar steun uit voor een Democratische kandidaat en was een felle tegenstander van Donald Trump. Dat was destijds uniek voor iemand uit de country. Dat genre is erg populair in het zuiden van Amerika, waar veel mensen juist op de Republikeinse kandidaten stemmen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.