Teske zit in ‘babybubbel’ na geboorte zoontje

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Het gaat hartstikke goed met Zeki, het pasgeboren zoontje van Teske de Schepper. “We zijn zo blij met kleine Zeki en zitten compleet in de babybubbel”, zegt de zangeres en YouTuber dinsdag in een update op Instagram.

“Hij doet het hartstikke goed en ondanks dat het natuurlijk intens is de eerste dagen met een pasgeboren baby, ervaren we het zo positief en fijn”, gaat Teske verder. Ook bedankt ze al haar volgers voor de “lieve berichtjes en felicitaties”.

Teske, die samen is met YouTuber Mert Ugurdiken, beviel vrijdag van het jongetje. “Ik kijk heel positief terug op mijn bevalling en herstel er goed van. Het ging allemaal vrij vlot, maar vooral heel ontspannen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.