The Prodigy eind dit jaar weer in Ziggo Dome

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – De heren van The Prodigy maken eind dit jaar de Ziggo Dome weer onveilig. Keith Flint en co doen op zondag 9 december de Amsterdamse concerthal aan met de Europese tournee bij het album No Tourist. Kaarten zijn vanaf volgende week vrijdagochtend te koop, maakte MOJO donderdag bekend.

Het zevende album van The Prodigy, No Tourist, verschijnt op 2 november. De eerste single Need Some1 verscheen vorige maand. Een aantal nieuwe nummers heeft het Engelse trio al gespeeld in Nederland; in december stond The Prodigy nog op het podium van 013 in Tilburg.

De Ziggo Dome is geen onbekend terrein voor The Prodigy. In 2015 wist de band, bekend van hits als Smack My Bitch Up en Firestarter, de zaal al eens uit te verkopen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.