The Simpsons maken voor het eerst aflevering met gebarentaal

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

In The Simpsons wordt dit weekend voor het eerst in de geschiedenis van de serie gesproken in de Amerikaanse gebarentaal. Dat meldt Variety. Voor het inspreken van de stem van een van de dove personages hebben de makers acteur John Autry II gevraagd, die zelf ook slechthorend is.

In gesprek met het vakblad zeggen de makers dat het maken van de aflevering een uitdaging was, aangezien cartoonpersonages maar vier vingers hebben in plaats van vijf. “Dat was best lastig, zeker aangezien we Shakespeare wilden vertalen”, aldus schrijver Loni Steele Sosthand. “Maar volgens mij is het ons gelukt.”

De aflevering in kwestie gaat over Lisa Simpson die erachter komt dat haar muzikale mentor en voorbeeld, de overleden saxofonist Bleeding Gums Murphy, een zoon had die doof geboren is. Monk, zoals de jongen heet, wil graag een soort gehoorapparaat. Lisa wil hem daarbij helpen, maar gaat in haar enthousiasme een beetje te uitbundig te werk, wat natuurlijk voor de nodige problemen zorgt.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.