The Sinner krijgt een vierde seizoen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De Amerikaanse serie The Sinner keert terug voor een vierde seizoen. Dat heeft zender USA Network maandag bekendgemaakt.

Hoofdrolspeler Bill Pullman is in de vierde reeks wederom te zien als detective Harry Ambrose. Wie naast hem te zien zijn, is nog niet bekend. Het seizoen moet ergens volgend jaar op de buis komen.

The Sinner debuteerde in 2017 en was eigenlijk bedoeld als miniserie. Jessica Biel, te zien in het eerste seizoen en uitvoerend producent van de serie, werd genomineerd voor een Emmy Award. Ook werd de eerste reeks genomineerd voor twee Golden Globe Awards. De twee seizoenen die erna volgden, vertelden weer een ander rond verhaal. In Nederland is de serie te zien op Netflix.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.