Theatershow Jochem Myjer op 1 januari te zien bij SBS6

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De theatershow Adem in, adem uit van Jochem Myjer is op nieuwjaarsavond voor het eerst te zien op televisie. De voorstelling, opgenomen in Koninklijk Theater Carré, wordt integraal uitgezonden bij SBS6, heeft Talpa woensdag bekendgemaakt.

Myjer heeft de voorstelling al meer dan driehonderd keer gespeeld sinds de try-out in 2016 en is nog tot en met november te zien. “We zijn ongelofelijk trots dat Jochem met zijn brede publiek de keuze voor SBS6 heeft gemaakt en dat we Nederland na vier uitverkochte theaterseizoenen op 1 januari blij kunnen maken met Adem in, adem uit”, zegt directeur Televisie van Talpa Network Marco Louwerens.

In Adem in, adem uit vertelt de cabaretier over zijn liefde voor de natuur. Hij neemt de bezoekers naar eigen zeggen mee in een “avondvullende, kalmerende meditatie-oefening”.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.