Thomas van Luyn en Kim-Lian van der Meij in Scrooge Live

Kim-Lian van der Meij, Thomas van Luyn en Henk Poort spelen dit jaar de hoofdrollen in Scrooge Live. Dat maakte Omroep MAX vrijdag bekend. Van Luyn speelt de hoofdrol van Ebenezer Scrooge, Poort kruipt in de rol van Jacob Marley en Van der Meij is te zien als Bobbie Cratchit.
Andere rollen in Scrooge Live zijn dit jaar weggelegd voor onder anderen Martine van Os, Annick Boer en Frank Evenblij. Ook Paul en Debbie, dit jaar bij het grote publiek bekend geworden door de RTL-datingshow B&B Vol Liefde, zijn te zien. Op vrijdag 15 december wordt Scrooge Live uitgezonden op NPO 1 vanuit Waalwijk.
Scrooge Live is gebaseerd op het beroemde kerstverhaal A Christmas Carol, van Charles Dickens, dat draait om de gierige Ebenezer Scrooge. Tijdens de uitzending wordt, net als in voorgaande jaren, aandacht gevraagd voor kinderarmoede in Nederland.
BuzzE