Timur Perlin komende twee maanden te horen op JOE

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Timur Perlin is de komende twee maanden te horen op de plek die Dennis Ruyer zou innemen op JOE. Dat maakte de dj woensdagochtend bekend.

“Deze queen is vanaf deze week nog eens 2 maanden te horen op radiozender JOE”, schrijft Perlin in zijn Instagram Stories. “We zijn erg blij dat hij voor die tijd het tijdslot 10.00 – 13.00 uur voor zijn rekening neemt, wat ons de ruimte geeft om tot een vaste invulling te komen”, laat de radiozender desgevraagd weten.

De dj vloog vorige maand al in toen Ruyer onthulde toch niet over te stappen naar JOE en bij Radio 538 te blijven. Perlin stopte vorig jaar bij NPO 3FM om een sabbatical te nemen, maar sloot eerder al niet uit dat hij zou terugkeren op de radio.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.