TMZ: Hond Mickey Rourke moet onder mes, acteur heeft geen geld

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De hond van Mickey Rourke moet onder het mes. Volgens website TMZ kampt de viervoeter met een acute, levensbedreigende gezondheidscrisis. De operatie die de hond moet ondergaan, zou zo’n 10.000 dollar kosten, een bedrag dat Rourke niet heeft. Mogelijk is er nog een tweede operatie nodig, met een bedrag van tussen de 6000 en 8000 dollar.

Rourke kwam de afgelopen weken in het nieuws vanwege een crowdfunding die voor hem was opgezet omdat hij zijn huur niet meer kon betalen. De acteur zou een schuld hebben van 60.000 dollar. Binnen twee dagen was met de crowdfunding 100.000 dollar ingezameld.

Maar de 73-jarige Hollywoodster wilde het geld niet en zei dat hij de inzamelingsactie “gênant” vond. Daarom gaf hij al het ingezamelde geld terug.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.