Tom Jones waarschuwt voor scammers op sociale media

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Tom Jones waarschuwt dat scammers zich online uitgeven voor hem. De 85-jarige zanger stelt op Instagram dat er “droevige en moedeloze” oplichters zijn die online zeggen Tom Jones te zijn.

Hij drukt al zijn volgers op het hart om hier niet in te trappen. Ook stelt de gelauwerde zanger dat deze oplichters kwetsbare mensen “in de val lokken en misbruiken”.

Volgens de BBC zijn er gevallen bekend van mensen die door deze oplichters duizenden ponden afhandig zijn gemaakt.

Via zijn Instagramaccount zegt het management van de It’s Not Unusual-zanger dat “Sir Tom nooit persoonlijk communiceert met fans via socialemediakanalen. Als iemand dat uit naam van Sir Tom wel doet, blokkeer deze persoon dan en geef hem aan.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.