Tom Odell scherpt record in hitlijst met kleine schommelingen aan

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Tom Odell scherpt deze week zijn record van het langst genoteerde nummer in de Singles Top 100 nog maar eens extra aan. Another Love staat nu 195 weken in de hitlijst van GfK Dutch Charts. Vorige week brak Odell het record van 193 weken dat hij toen nog deelde met Roller Coaster van Danny Vera.

De Britse singer-songwriter moet met zijn hit Another Love deze week wel een plekje toegeven ten opzichte van vorige week. Odell is deze week terug te vinden op plaats 33, net boven Little Things van zijn landgenote Jorja Smith.

Verder is er deze week een nieuwe nummer 1 in de hitlijst. Nadat Cassö, Raye & D-Block Europe met hun nummer Prada een maand geleden nieuw binnenkwamen op plaats 49, is inmiddels de reis omhoog bekroond met de toppositie in de lijst. De nummer 1 van vorige week, Peggy Gou, staat nog nipt op het podium. Doja Cat maakt ook stappen met haar track The Night en bezet momenteel de tweede plaats.

Singles Top 100 week 36

(notering, tussen haakjes notering vorige week, artiest, titel, o.b.v. Singles Top 100 samengesteld door GfK Dutch Charts)

1. (2) Cassö, Raye & D-Block Europe – Prada

2. (6) Doja Cat – Paint The Town Red

3. (1) Peggy Gou – (It Goes Like) Nanana

4. (3) Libianca – People

5. (4) Dua LipaDance – The Night

6. (7) Marco Schuitmaker – Engelbewaarder

7. (11) Niklas Dee & Old Jim feat. Enny-Mae – Not Fair

8. (5) Billie Eilish – What Was I Made For?

9. (8) Kris Kross Amsterdam Feat. Sofía Reyes & Tinie Tempah – How You Samba

10. (9) Olivia Rodrigo – Vampire

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.