Treinen rondom Rotterdam hebben last van kapotte bovenleiding

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

UTRECHT (ANP) – Het treinverkeer rondom Rotterdam heeft last van een kapotte bovenleiding, meldt spoorbeheerder ProRail. Er rijden hierdoor onder meer minder treinen tussen Rotterdam Centraal en Dordrecht. Verwacht wordt dat de problemen duren tot ongeveer 13.30 uur, is te zien op de website van de NS.

Ook tussen Delft Campus en Schiedam Centrum rijden veel minder treinen, aldus de reisplanner van de NS. Wel rijden er stopbussen.

De NS meldt ook volle treinen tussen Schiphol Airport en Rotterdam Centraal, waardoor de reistijd mogelijk langer is. Reizigers reizen via dit traject om.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.