Tweede reeks Vrijthof-shows André Rieu in juli 2026 aangekondigd

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

André Rieu staat ook in het tweede weekend van juli volgend jaar op het Vrijthof in Maastricht voor een reeks optredens. Afgelopen maandag werd de eerste serie optredens bekendgemaakt.

De Limburgse violist en orkestleider staat ook op 9, 10, 11 en 12 juli op het Vrijthof in zijn geboorteplaats. De eerste reeks is van 2 tot en met 5 juli. De kaarten voor de nieuwe optredens gaan vrijdagochtend in de verkoop.

Rieu (75) staat al ruim twintig jaar met zijn Johann Strauss Orkest op het Vrijthof. Deze donderdag begint de reeks optredens van dit jaar. De organisatie verwacht ongeveer 150.000 bezoekers uit honderd landen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.