Twentse komieken komen met Twentse oudejaarsconference
Vier Twentse cabaretiers komen in december met een Twentse Eindejaarsconference. Dat heeft het Wilminktheater in Enschede dinsdag gemeld. Het jaaroverzicht wordt verzorgd door Thijs Kemperink, Andre Manuel, Nathalie Baartman en Bert Eeftink. De show is van 27 tot en met 30 december in het theater te zien. De kaartverkoop is van start gegaan.
De oudejaarsconference maakt deel uit van een bijzonder decemberprogramma van een aantal Enschedese theaters. Op 15 en 16 december vindt in The Christmas Night plaats de ‘Night of the Proms van het Oosten’. Aan dit speciale kerstconcert, dat wordt gepresenteerd door Frits Sissing, doen onder anderen het ZO! Gospel Choir, Kimberley Maasdamme en Esther Pierweijer mee.
In de weken voor en na kerst wordt in het Muziekcentrum Enschede een speciale Twentse bewerking van het wereldberoemde stuk A Christmas Carol van Charles Dickens opgevoerd. Aan de moderne bewerking van het stuk over de steenrijke Ebenezer Scrooge doen onder anderen Finn Poncin, Rein Hofman en Marc Krone mee.
BuzzE





