Uitval veerdiensten van en naar Waddeneilanden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

DELFZIJL (ANP) – Een aantal veerdiensten van en naar de Waddeneilanden Ameland en Schiermonnikoog vallen uit wegens de extreme weersverwachting die voor zondag is voorspeld. Dat meldt rederij Wagenborg.

“Gezien de extreme weersverwachting dient u vanaf zondag rekening te houden met grote vertraging en uitval”, aldus de passagiersdienst.

De rederij adviseert reizigers de website goed in de gaten te blijven houden alvorens een reis te plannen.

Rederij Doeksen, die op Vlieland en Terschelling vaart, meldt op de website dat er zondag gewoon wordt gevaren conform de dienstregeling. Ook de veerdienst tussen Texel en Den Helder vaart vooralsnog gewoon volgens de dienstregeling.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.