Us Weekly: echtgenote Jada betreurt klap Will Smith

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Jada Pinkett Smith is niet boos op haar man Will, maar de presentatrice zou willen dat hij comedian Chris Rock nooit een klap had gegeven tijdens de Oscarceremonie. Dat laat een insider weten aan Us Weekly.

“Het gebeurde in een opwelling en hij reageerde overdreven. Dat weet hij, dat weet zij. Ze zijn het erover eens dat hij te fel reageerde”, aldus de anonieme bron, die daaraan toevoegde: “Ze is niet zo’n vrouw die beschermd hoeft te worden. Hij hoefde niet te doen wat hij heeft gedaan, dat heeft ze niet nodig. Ze is geen muurbloempje.”

Maar nu Smith wel naar Rock heeft uitgehaald, valt zijn echtgenoot hem niet af. “Het is een sterke vrouw, een vrouw met een mening die voor zichzelf kan opkomen. Maar ze staat achter hem en dat blijft ze doen.”

Het stel is sinds 1997 getrouwd en is volgens de insider enorm beschermend naar elkaar, hun kinderen Jaden (23) en Willow (21), Wills zoon Trey (29) en andere familieleden. “Ze hebben dit leven samen opgebouwd en ze waken daar zo goed als ze kunnen over.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.