Vampierenfilm The Lost Boys wordt musical

De vampierenfilm The Lost Boys uit 1987 wordt een musical. Dat meldt Variety. De muziek in de voorstelling wordt verzorgd door de rockband The Rescues. De regie is in handen van Michael Arden, die afgelopen seizoen een grote hit maakte met de musical Parade, over de moord op een joodse advocaat.
De film The Lost Boys vertelde over twee broers die met hun alleenstaande moeder naar een klein stadje verhuizen en er achter komen dat de plek een schuilplaats is voor jonge vampieren. De hoofdrollen werden gespeeld door Kiefer Sutherland, Dianne Wiest, Corey Feldman, Corey Haim en Jason Patric.
The Lost Boys wordt inmiddels gezien als een klassieker van de jaren tachtig. De film vormde het startschot voor een nieuw soort eigentijdse horrorfilms waarin onbegrepen tieners de hoofdrol speelden, zoals Buffy The Vampire Slayer of Twilight.
BuzzE