Van den Heuvel: The Voice-onderzoek gaat veel langer duren
Advertentie
John van den Heuvel verwacht dat het onderzoek naar de misstanden achter de schermen bij The Voice of Holland veel langer zullen duren dan nu wordt verwacht. Volgens de misdaadjournalist zijn de verdachten nog niet eens gehoord.
“Mij wordt heel veel gevraagd: hoe staat het nu met het onderzoek en waarom duurt het allemaal zo lang. Ik kan zeggen dat het allemaal nog veel langer gaat duren”, zei Van den Heuvel woensdag in RTL Boulevard. Volgens hem werd in eerste instantie gedacht dat “misschien in de zomer” al de eerste resultaten bekend zouden worden.
Van den Heuvel stelt dat het met een aantal dingen te maken heeft. “Die aangiftes moeten natuurlijk goed onderzocht worden. En ik weet bijvoorbeeld ook dat een van de aangeklaagden nog niet eens gehoord is. Die mag pas in mei zijn verhaal doen.” Ook is er volgens hem momenteel “een enorme werkdruk bij de zedenafdeling”.
Vooral het feit dat er goed onderzoek moet worden gedaan, vindt Van den Heuvel belangrijk. “Het laatste wat je wil als justitie of OM zijnde is straks een BN’er voor het hekje hebben staan en je onvoldoende bewijs blijkt te hebben en een rechter tot vrijspraak komt.”
BuzzE




