Vanessa Hudgens moet afscheid nemen van hondje Darla

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Vanessa Hudgens heeft haar hondje Darla moeten laten inslapen. Op Instagram deelt de actrice een reeks foto’s van haar trouwe viervoeter en deelt ze herinneringen aan het hondje.

“Iedereen die mij kende, kende Darla. Zij ging overal met mij mee naartoe over de hele wereld”, begint de 37-jarige Amerikaanse haar verhaal. “Ze was er altijd voor me. Ze was het slimste dametje dat ik ooit heb gekend. Ik kon me geen betere hond wensen. Ik ben ontzettend verdrietig. Haar laten inslapen was een van de moeilijkste dingen die ik ooit heb moeten doen, maar haar kleine lichaam liet haar in de steek en haar tijd was gekomen.”

Hudgens zegt dat ze het getrippel van Darla in het huis nu al mist en vraagt andere hondenbezitters hun viervoeter een extra knuffel te geven voor haar. Naast foto’s van het hondje zelf deelt de actrice ook beelden van Darla tijdens haar bruiloft met honkballer Cole Tucker.

“Darla hield niet van mannen. Volgens mij is ze mishandeld toen ze nog klein was, maar vanaf het moment dat ze mijn echtgenoot ontmoette, was ze verliefd”, schrijft Hudgens. “Ze kroop bij hem en vertrouwde hem meteen. Vanaf dat moment wist ik dat hij de ware was voor mij. Ze liep mee naar het altaar op onze bruiloft en was erbij toen wij onze geloften aflegden. Ze was zo trots, dat zal ik nooit vergeten.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.