Verdachte overval op huis Tamara Elbaz in juli voor de rechter

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Een van de verdachten van de overval op het huis van realityster Tamara Elbaz staat op 8 juli terecht. Dat deelde Elbaz vrijdagmiddag op haar Instagram. De verdachte is volgens de realityster het vriendje van een van de oppassers die thuis was op het moment van de overval.

Elbaz, bekend van onder meer The Real Housewives of Amsterdam, was geschokt door het nieuws van de mogelijke betrokkenheid van de oppas. “Dat idee alleen al voelde als een klap in mijn gezicht. Deze mensen waren gedurende twee jaar in mijn huis. Ze pasten op mijn kind. Ik vertrouwde hen. Ze hoorden bij onze veilige plek”, schrijft ze.

Bij de overval werd volgens Elbaz 20.000 euro aan spullen gestolen. De realityster was niet thuis tijdens de overval, maar haar zoontje wel, samen met twee oppassers.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.