Verdrietig: OML’er Alex heeft afscheid genomen van naasten

Verdrietig nieuws rond Alex, bekend uit Over Mijn Lijk. Hij verblijft nu anderhalve week in het hospice en zijn vrouw Linda laat weten dat hij afscheid heeft genomen van familie en vrienden.

Alex neemt afscheid
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Volgens Linda is het hospice een warme en liefdevolle plek. Ze spreekt vol dankbaarheid over de zorgverleners, die ‘echt vanuit hun hart’ voor Alex klaarstaan. ,,Alex heeft het wel heel zwaar”, schrijft ze in haar blog. ,,Hij is super sterk maar de pijn en de emoties maken het moeilijk. Het enige wat hij kan is de hele dag in bed liggen. Hij kan niet zelfstandig zitten, niet lopen, en alles wat je daar verder bij kan bedenken. Dat is heel zwaar.”

Afscheid

Afgelopen weekend stond in het teken van afscheid nemen. Vrienden en familieleden die hij nog graag wilde zien, kwamen langs in het hospice. ,,Dat afscheid was heel mooi maar ook heel verdrietig”, schrijft Linda. ,,Zo fijn dat iedereen dit aandurfde en er voor Alex een fijn moment van hebben gemaakt. Met een biertje, mooie herinneringen en vooral lachen over wat ze allemaal met Alex hebben meegemaakt maakte het bijzonder en dierbaar voor altijd.”

Hoe lang Alex nog heeft, weet Linda niet. ,,Daarom blijven we genieten van de kleine mooie bijzondere momenten die we hier in het hospice samen hebben.”

Tags

OVER MIJN LIJK

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.