Veronica kan niet zeggen wat er met Heutink en Muijs gebeurt

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Radio Veronica kan niet zeggen wat er met Marisa Heutink en Martijn Muijs gaat gebeuren. De twee dj’s maken nu programma’s op de tijdslots die Gerard Ekdom, Wouter van der Goes en Frank van ’t Hof krijgen als zij programma’s voor Radio Veronica gaan maken. Het drietal kondigde dinsdag aan de overstap naar Veronica te maken. Ekdom, die nu nog te horen is op Radio 10, gaat de ochtendshow maken. Van der Goes en Van ’t Hof krijgen de middagshow.

Het is nog niet bekend wanneer zij van start gaan bij de zender. Heutink maakt momenteel de middagshow op Radio Veronica. Muijs presenteert nu elke werkdag de ochtendshow. “We maken op een later tijdstip bekend wat er met de andere dj’s gaat gebeuren”, laat zenderbaas Robbert-Jan van de Velde dinsdag weten.

Marisa Heutink begon bij de NPO, waar zij een van twee eerste vrouwelijke dj’s was in het presentatieteam van de Top 2000. Sinds 2019 is zij te horen op Radio Veronica. Martijn Muijs begon zijn carrière bij 3FM en stapte in 2009 over naar Radio 538. Sinds 2013 werkt hij voor Radio Veronica, waar hij diverse programma’s maakte.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.