‘Vieze Jack’ verkoopt woning: ‘Flinke klapper’
Feestzanger Jeffrey Erens, beter bekend als ‘Vieze Jack’, heeft niet alleen muzikaal succes, maar blijkt ook een neusje voor vastgoed te hebben. De zanger, die het hart wist te veroveren van Jamie Kames - de ex van goochelaar Steven Kazàn - heeft zijn woning in Baarn met een dikke winst van de hand gedaan.

Begin augustus zette Jack zijn huis te koop voor 445.000 euro. Niet veel later ging het optrekje van de hand voor maar liefst 475.000 euro: dus 30.000 euro boven de vraagprijs, zo meldt website BekendeBuren. En dat is nog niet alles: toen Jack de woning in 2015 kocht, betaalde hij er slechts 206.000 euro voor. Met een hypotheek van 190.000 euro houdt de feestzanger een winst over van 269.000 euro. Een flinke klapper dus!
De koper mag zich de trotse eigenaar noemen van een opvallend, modern huis in een rustig hofje in Baarn. De woning, gebouwd in 2009, heeft een woonoppervlak van 86 vierkante meter en valt op door zijn hoge ramen en frisse uitstraling.
Samenwonen met Jamie?
Ondertussen heeft Jack zijn pijlen gericht op Amersfoort, waar hij een nieuwe woning heeft gekocht. Volgens insiders woont hij daar inmiddels samen met Jamie. De geruchten daarover staken al eerder de kop op toen het stel samen werd gespot bij… de Ikea!
Reality FBI schreef onlangs: “Na het nieuwe salontafeltje nu ook lampenjacht. Alles wijst erop dat de twee samen een huis aan het inrichten zijn.” En kijk: nu Jack zijn oude woning heeft verkocht, lijkt dat plaatje steeds beter te kloppen.