Vijftig Pop of een Envelop na jaren terug op de radio
Het radiospel Vijftig Pop of een Envelop keert na 27 jaar terug op de radio. Vanaf 10 januari is het legendarische spelletje op maandag, woensdag en vrijdag te horen op NPO Sterren NL, maakte de radiozender donderdag bekend.
In Vijftig Pop of een Envelop moet de kandidaat een vraag over muziek, actualiteit of een algemene vraag beantwoorden. Bij een goed antwoord heeft de deelnemer een keuze tussen 50 euro of een van de honderd enveloppen. Het spel wordt gespeeld in de dagelijkse show van dj Emilie Sleven, tussen 12.00 en 15.00 uur. Ze is “vereerd” dat ze het “legendarische item” terug mag brengen op de radio.
Vanaf 1979 werd het radiospel uitgezonden op Hilversum 3 en later op Radio 3 en Radio 2. De presentatie was in de beginjaren in handen van radio-icoon Tom Mulder en toen werd het door meer dan 3,5 miljoen mensen beluisterd.
BuzzE




