Vlaggenproducent: vraag naar Marokkaanse vlag vervijfvoudigd

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

DOKKUM (ANP) – Sinds de overwinning van het Marokkaanse elftal op Portugal zaterdag op het WK voetbal in Qatar stromen de bestellingen binnen voor Marokkaanse vlaggen bij de Dokkummer Vlaggen Centrale.

“Sinds zaterdagavond hebben we tot vanochtend, circa vijf keer zoveel Marokkaanse vlaggen verkocht dan we normaal gesproken op jaarbasis via onze website verkopen”, laat een woordvoerder van het bedrijf weten. Precieze aantallen kon ze niet geven.

Om aan alle vraag te kunnen voldoen is het bedrijf nu ook Marokkaanse vlaggen gaan printen. In tegenstelling tot zeefdrukken, dat enkele dagen in beslag neemt, is deze manier van digitaal printen sneller.

Ook het bedrijf Vlaggen Unie laat weten dat de vlag van Marokko “immens populair” is. “We zijn al helemaal uitverkocht”, meldt een woordvoerder van het bedrijf.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.