Vliegtuig met Karol G aan boord maakt noodlanding

Een vliegtuig met aan boord Grammy-winnaar Karol G heeft donderdagavond lokale tijd een noodlanding moeten maken op een vliegveld bij de stad Los Angeles. Volgens de lokale Amerikaanse nieuwszender ABC7 Emergency News moest het toestel terug omdat er rook was geconstateerd in de cockpit.
Volgens ABC 7 Emergency News was het toestel donderdagavond met zestien mensen aan boord vertrokken vanuit Burbank, een stad in Californië. Tegen de tijd dat het de Cajon Pass bereikte, moest het vliegtuig omkeren nadat de piloot het probleem had opgemerkt. Het vliegtuig was toen zo’n 100 kilometer onderweg.
Op beelden die de nieuwszender deelt op X, voorheen Twitter, is te zien dat de passagiers van het toestel uitstappen en elkaar omhelzen. Onder hen ook de Colombiaanse zangeres. Volgens ABC 7 Emergency News raakte er niemand gewond.
BuzzE