Vogue, Dior en Jean Paul Gaultier reageren op Pierre Cardin

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Het overlijden van modeontwerper Pierre Cardin heeft online veel reacties uit de modewereld teweeggebracht. Grote namen als Vogue, Dior en Jean Paul Gaultier delen dinsdag een laatste eer aan de 98 jaar geworden Frans-Italiaanse Cardin.

Het tijdschrift Vogue plaatst dinsdag zijn Franse website een serie van 35 foto’s van de modeontwerper. Hierop is niet alleen Cardin zelf te zien tijdens zijn werkzaamheden, maar ook modellen die zijn creaties op de catwalk tonen.

In een bericht op Instagram noemt modehuis Dior de ontwerper “uniek, gepassioneerd en een symbool van Franse excellentie”. Op hetzelfde medium bedankt Jean Paul Gaultier zijn leermeester voor het “openen van de deuren naar de modewereld en het vervullen van mijn dromen.”

De Nederlandse modeontwerpster Monique Collignon schrijft op Twitter dat er met Cardin een “groot mode-icoon en visionair” is heengegaan. “Pionier van de prêt-à-porter. Een inspiratiebron en voorbeeld toen ik op de academie zat.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.