Voormalig Bob Marley-toetsenist Tyrone Downie (66) overleden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Toetsenist Tyrone Downie, vooral bekend van de groep Bob Marley & The Wailers, is op 66-jarige leeftijd overleden. De artiest was al langere tijd ziek en stierf zaterdag in de ambulance onderweg naar het ziekenhuis, meldt de krant Jamaica Observer.

Downie voegde zich medio jaren zeventig bij Bob Marley & The Wailers, die van 1963 tot en met de dood van Marley in 1981 actief was. Zijn debuut maakte de pianist op het album Rastaman Vibration. Ook speelde hij met onder meer de band Black Uhuru en artiesten als Beenie Man en Peter Tosh.

De pianist zou dinsdag in Frankrijk optreden met de Franse reggaeband Jahzz. “Tyrone zal enorm worden gemist. Hij was een geweldige muzikant en heel belangrijk voor de muziekindustrie”, reageert een Franse concertpromotor in de Jamaicaanse krant.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.