Voormalig K-popster na vijf jaar vrijgelaten uit gevangenis

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Voormalig K-popster Jung Joon-young is weer op vrije voeten. De artiest verliet dinsdag na vijf jaar de gevangenis nadat hij in 2019 was veroordeeld voor groepsverkrachting en het stiekem filmen van vrouwen terwijl hij seks met ze had.

De 35-jarige Jung werd aanvankelijk veroordeeld tot zes jaar cel, maar die straf werd later verlaagd naar vijf jaar. De zaak van Jung was er een van een reeks schandalen waarbij mannelijke beroemdheden betrokken waren. Zo kreeg ook muzikant Choi Jong-hoon een lange celstraf voor verkrachting. Een andere K-popster, Seungri, werd later schuldig bevonden in een seks- en drugsschandaal in zijn nachtclub Burning Sun.

Jung werd aanvankelijk bekend door zijn deelname aan het televisieprogramma Superstar K in 2012. Later scoorde hij als artiest een aantal hits totdat in 2019 de beschuldigingen aan zijn adres naar buiten kwamen. In maart van dat jaar stopte hij met al zijn werkzaamheden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.