Vraag het aan Lieve: ‘Ik betaalde 9.000 euro om een vrouw te leren krijgen’
Lieve beantwoordt voor DenD intieme vragen over relatie- en liefdesproblemen. Ze schuwt niet om eerlijke en soms harde adviezen te geven. Heb je ook een kwestie die je wilt voorleggen aan Lieve stuur dan je bondig geformuleerde vraag naar [email protected].
Hoi Lieve,
Ik ben 24 en heb het afgelopen jaar bijna 10.000 euro uitgegeven aan een datingcoach. Zo’n type met gladde praatjes over ‘mannelijke energie’. Volgens hem moest ik leren leiden, niet volgen. Dus deed ik alles wat hij zei: elke ochtend vroeg op, krachttraining, mijn stem verlagen, rechtop lopen alsof ik de wereld bezat. Hij zei dat vrouwen op mannen vallen die weten wat ze willen. Maar ik ben nog steeds single, en ben nog nooit echt verliefd geweest. Wat dit allemaal voor niks?
J. uit Amersfoort
Antwoord Lieve:
Voor niks niet. Je weet nu dat zelfvertrouwen niet te koop is, ook niet bij mannen met dure horloges en strakke overhemden. Dat hele gedoe over ‘mannelijke energie’ is leuk voor op YouTube, maar in het echte leven val je door de mand zodra je begint te doen alsof. Je hoeft niks te bewijzen. Gewoon jezelf zijn, dat is al lastig genoeg. Vrouwen prikken zo door ingestudeerd gedrag heen. Stop met doen alsof, haal adem, ontspan je schouders en praat gewoon als jezelf. En als het moment komt, zul je zien: geen cursus kan daar tegenop.





