Vrijheidsambassadeur Donnie: ik heb amper geslapen

Rapper Donnie vindt het erg spannend om met de helikopter langs de verschillende Bevrijdingsfestivals in Nederland te vliegen. Dat vertelde de artiest donderdagochtend op vliegveld Gilze-Rijen vlak voor hij met de andere Ambassadeurs van de Vrijheid aan de tournee begon.
“Ik heb er superveel zin in, maar ik ben ook zenuwachtig voor het vliegen”, zegt de rapper. Sinds woensdagavond voelt hij zelfs extra veel spanning. “Ik heb amper geslapen”, bekent hij.
Een tactiek om nog gauw van de ergste zenuwen af te komen, heeft hij niet. “Ik ga het op me af laten komen. Ik hoop dat als ik eenmaal zit het heel makkelijk is. En ik heb gelukkig wat extra zakjes gekregen voor als ik moet overgeven. Dat is heel lief, al hoop ik niet dat het gaat gebeuren!”, lacht Donnie.
Voor de optredens die Donnie moet geven op de Bevrijdingsfestivals in Brabant, Gelderland, Groningen en Overijssel komt een beetje extra spanning overigens goed van pas, zegt de artiest. “Ik ben voor optredens sowieso altijd wel zenuwachtig, dus een beetje extra adrenaline is niet erg!”
BuzzE