Warwick Davis haalt uit naar Disney: dit is beschamend
Acteur Warwick Davis heeft op X, het voormalige Twitter, uitgehaald naar Disney. Het mediabedrijf besloot eind mei de serie Willow, waar hij de hoofdrol in speelt, helemaal van streamingdienst Disney+ te halen. De serie is nu nergens te zien. Maar David krijgt nog dagelijks de vraag van fans waar ze de serie kunnen kijken.
“Ik ontmoet elke dag geweldige, lieve fans van Willow, de mensen waarvoor de serie werd gemaakt”, schrijft de acteur op X. “Zeg me alsjeblieft Disney, wat moet ik ze zeggen, deze abonnees van Disney+, als ze vragen waarom ze de serie niet meer kunnen zien? #beschamend.”
De serie Willow was een laat vervolg op de beroemde film uit 1988, over een klein persoon die plots een baby moet beschermen voor een boze koningin. De serie werd goed ontvangen, maar toch besloot Disney geen tweede seizoen te maken. Sterker nog, eind mei werd de hele serie van Disney+ gehaald, samen met tientallen andere titels. Het bedrijf besloot hiertoe om financieel-technische redenen. Door het verwijderen van de serie en films van de dienst konden deze in de financiële balans worden afgeschreven, wat belastingtechnisch gunstig was voor Disney.
BuzzE




