Weer iets minder coronapatiënten in ziekenhuizen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

ZEIST (ANP) – Het aantal coronapatiënten in de Nederlandse ziekenhuizen is het afgelopen etmaal weer iets afgenomen. Voor de vierde dag op rij liggen er minder dan 2800 mensen met Covid-19, zo valt op te maken uit de meest recente cijfers van het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS).

In de ziekenhuizen liggen maandag in totaal 2748 coronapatiënten, veertien minder dan zondag. Op de intensive cares daalde het aantal coronapatiënten met twaalf tot 630. Op de verpleegafdelingen liggen 2118 patiënten met de longaandoening. Dat zijn er twee minder dan een dag eerder.

Het afgelopen etmaal zijn er 29 nieuwe patiënten met corona opgenomen op de ic’s. Op de verpleegafdelingen werden 183 nieuwe Covidpatiënten binnengebracht. Dat is de laagste instroom in ruim een maand tijd. Het LCPS gaf vorige week aan dat de instroom van patiënten met corona over zijn hoogtepunt heen was.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.